Kontakt oss

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg for et uforpliktende tilbud!

Ulvesund Elektro AS AS

    Nordfjordvegen 9255, 6718 Deknepollen

  Pb. 1013, 6704 Deknepollen

   57 85 50 80

  post@ulvesund-elektro.no


Våre åpningstider

Ma. - Fr. 07:30 - 16:00

Lø. - Sø. Stengt

Send en melding

Ansattbilde av Birger Silden

Birger Silden

Daglig leder

  birger.silden@ulvesund-elektro.no

  480 66 445

Ståle

Ståle Sandal

Administrativ leder

  stale@ulvesund-elektro.no

  482 37 090

Torbjørn

Torbjørn Haugen

Prosjekting. Industri, bygg og bolig

  torbjorn.haugen@ulvesund-elektro.no

  952 96 954

Ansattbilde av Stian Løvoll Tenden

Stian Løvoll Tenden

Prosjektingeniør

 stianlovoll.tenden@ulvesund-elektro.no

 926 24 626

Geir

Geir Saltkjel

Faglig leder

  geir.saltkjel@ulvesund-elektro.no

  957 49 990

Anita

Anita Sandvik

Saksbehandler

  anita.sandvik@ulvesund-elektro.no

  976 21 958

Lisbeth

Lisbeth Ø. Saltkjel

Økonomi

  lisbeth.saltkjel@ulvesund-elektro.no

  992 24 955

Jens

Jens Petter Vedvik

Data og Telecom

  jens.petter.vedvik@ulvesund-elektro.no

  916 32 504

Thomas

Thomas Bigset

Prosjektingeniør Land/Maritim

  thomas.bigset@ulvesund-elektro.no

414 71 933

Inge

Inge Olav Kvernevik

Internkontroll/Termografering

  inge.olav.kvernevik@ulvesund-elektro.no

  469 48 932

Sivert

Sivert Barmen Solvåg

Automasjonsingeniør

  sivert.solvag@ulvesund-elektro.no

  952 79 599

Johnny Sørland

Johnny Haugland Sørland

Teknisk Tegner

  johnny.sorland@ulvesund-elektro.no

  952 94 979